Відгуки

iqonic-user

Роман

м. Київ
До мага Василя ходжу регулярно на консультації. Я бізнесмен, і мені часто доводиться ризикувати. Але після двох невдалих угод я став обережнішим. Якось потрапив до Василя разом з другом і з того часу теж став його клієнтом. Щоразу, коли на мене чекає серйозна угода, я обов'язково приходжу до цього чудового мага, який каже мені, чи варто зв'язуватися з тими чи іншими людьми, чи буде угода вдалою, чи я прогорю. За кілька років Василь жодного разу не помилилася. Завжди вчасно попереджав мене про небезпеку або говорив, що за цю справу варто взятися. Завдяки їй мій бізнес процвітає, а я і далі залишатимуся постійним клієнтом
iqonic-user

Лариса

м. Бориспіль
До мага Василя прийшла на консультацію. Мені запропонували роботу з високою зарплатою, і я не могла вирішити, чи йти мені з моєї роботи, тому що влаштуватися туди було нелегко, та й зарплата мене влаштовувала. А на іншій роботі пропонували грошей більше відсотків на 50. Ось я й прийшла довідатися, що буде, якщо поміняю роботу. Василь сказав, щоб я залишалася на старій роботі. Щоправда, причини не назвав, але я його послухала. І на мій подив, через три місяці я дізналася, що фірма, на яку мене запрошували, збанкрутувала. От не послухай я мага Василя, зараз би була без роботи. Велике вам спасибі.
iqonic-user

Світлана

г. Вінниця
Я стала гірше виглядати після народження доньки, чоловік почав заглядатися на незаміжніх колег по роботі. Мені було дуже прикро, але я не могла нічого вдіяти і руки опускалися. Плюнула я і звернулася до мага Василя, робити приворот на чоловіка – заради сім'ї та доньки. Тепер мій чоловік ні на кого не дивиться, а я потихеньку приводжу себе в порядок.
iqonic-user

Олег

м. Сміла
Звернувся до Василя, коли вже нічим стало годувати сім'ю – дружину з однорічними близнюками. Ми спілкувалися з ним телефоном, я нікуди не їздив. Побалакали, підібрали ритуал на гроші. Протягом місяця все налагодилося. Жалкую тільки, що не звернувся по допомогу рік тому, тоді б і будинок продавати не довелося.
iqonic-user

Ігор

м. Суми
Ми із дружиною емоційно віддалилися, я звернувся до сімейного психолога. Дружина легко погодилася ходити на сеанси. Якийсь час розмови з психологом допомагали і стосунки у нас налагодилися - як мене це окриляло! А потім, раптом, зібрала речі і пішла до старого шкільного друга, який був у неї закоханий у старших класах. Він їй навіть ніколи не подобався! Я зрозумів, що витрачав час на психологів дарма, доки в мене забирили дружину за допомогою магії. Маг Василь зробив відворот від цього шкільного «друга» на відстані, ми спілкувалися телефоном. За три тижні моя кохана дружина повернулася до родини!
iqonic-user

Наталія

м. Ізюм
Я знала, що у чоловіка коханка, але мені було начхати – головне, що він прекрасний батько. "Ця жінка ніколи його не забере" - так я думала і помилялася. Спочатку став на дітях економити (про себе я мовчу), а потім заявив, що подає на розлучення. Спасибі магу Василю, що навчив, як урятувати сім'ю. Зробили відворот від коханки і поставили захист, тепер чоловік знову дбає про нас, як і раніше!
iqonic-user

Тоня

м. Чугуєв
Спасибі вам велике! Ми з молодим чоловіком тепер живемо разом на орендованій квартирі і готуємося одружитися! А про ту жінку, з якою він мало не пов'язав своє життя, він навіть не згадує! Каже, ніби якась добра сила відвела його від неї. Ну, ми з Вами знаємо, що за сила!
iqonic-user

Ольга

м. Ірпінь
Постійно звертаюсь до мага Василя. Завдяки йому я вийшла заміж за кохану мною людину, я вдячна Василеві за його допомогу мені, я досі з ним на зв'язку, дзвоню йому та пишу коли у мене проблеми, він мені допомагає у різних життєвих ситуаціях і досі, дуже хороша людина МАГ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ!
iqonic-user

Костянтин

м. Яготин
Якщо на землі і є чудеса, то ось вони Маг Василь! Ця людина врятувала мені життя в буквальному значенні цього слова. На мені була чорна порча, я це знав так як на мене її навела ще давно стара відьма і сказала, що я згину в муках, після цього я став прямо сохнути і життя згасало. Крім цього - суцільні невдачі, довелося діяти або я б не вижив. Ситуація вже була критичною і за рекомендацією мого друга звернувся до мага Василя. Він узявся за справу і зняв з мене цю страшну порчу. Тепер у мене все добре, я повністю відновився, добре себе почуваю, життя б'є ключем. Василь мене врятував, за що я йому вдячний. Хто потребує допомоги сильного МАГА раджу Василя!
Повідомлення про файли cookie WordPress від Real Cookie Banner