Приворот, відворот

Звертайтесь до мене і я допоможу зробити професійний любовний приворот або відворот по фото на відстані, без особистого прийому.*

Приворот від спадкового мага Василя. Консультація – БЕЗКОШТОВНО*

Сильний маг Василь допоможе зробити чи зняти сильний любовний приворот – хлопця, дівчини, чоловіка, жінки. Застосовую унікальні ритуали та заговори магів-мольфарів, які переходять у нашому роду з покоління до покоління.

Приворот — це особливий вплив на енергетику людини, за допомогою якої людина стає доступною для нав’язування своєї волі. Лише вищий дар та досвід у подібних впливах дозволить досягти бажаного почуття у Вашого обранця.

Любовний приворот від мага Василя може стати переломним моментом у вашому житті, кардинально змінити вашу долю, а також дозволить стати єдиним претендентом на серце коханої людини.

Досить часто люди, які бажають отримати серце коханої людини роблять домашній приворот, часто не здогадуючись про те, як це вплине на їхню енергетику. Однак, у більшості випадків, вони не знають правильну послідовність дій і тоді приворот не тільки не надає потрібного ефекту, але може нашкодити.

Приворот повинен здійснюватися лише досвідченим професіоналом, який знає суть привороту. Я не раджу робити приворот самостійно, цей ритуал здійснюється лише фахівцем із сильним даром.

Мій магічний дар, успадкований від предків, допоможе зробити приворот без шкоди та наслідків*

ДОПОМОЖУ ЗРОБИТИ ЛЮБОВНИЙ ПРИВОРОТ/ВІДВОРОТ*

Я допомагаю безнадійно закоханій людині нарешті знайти своє щастя, і допомагаю другому це почуття випробувати. Кохання – це чудово і коли почуття взаємні – це чудово. Страждання нікому не потрібні. Я працюю за допомогою давніх ритуалів Магів-Мольфарів. Черпаю енергію із природних стихій, а потім повертаю її моїми власними продуманими методами. Жодна людина не зіткнулася з будь-якими негативними наслідками після моїх любовних ритуалів. Якщо ви раніше зверталися до різних чаклунів і магів, але це не дало результату, звертайтеся до мене прямо зараз – тому що ви гідні взаємного кохання, і справжнього щастя! КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО

Мої привороти допоможуть вам:*

– розпалити в душі коханої людини гарячі та щирі почуття;

– укласти вдалий, міцний та щасливий шлюбний союз;

– повернути колишню пристрасть дружини чи чоловіка, назавжди припинити всі зради;

– забути про самотність і нестачу уваги – ви станете улюблені та популярні у протилежної статі;

– делікатно усунути від себе настирливих залицяльників та багато іншого…

Якщо ваша ситуація є дуже складною, я зроблю все, щоб отримати позитивний результат. Будучи спадковим магом з права роду, мені підвладні техніки як сильного любовного привороту, так і привороту на пристрасть. Я можу не тільки присушити, прив’язати потрібну вам людину, але й змусити її полюбити вас усім серцем і душею, навіть якщо до цього людина не відчувала до вас жодних почуттів…
*Результати моєї роботи в кожному випадку індивідуальні та можуть залежати від цілого ряду факторів, у тому числі – вашого бажання та рішучості.

ЛЮБОВНИЙ ВІДВОРОТ

Буває так, що стосунки себе зжили, і одному з пари хочеться рухатися далі – знову підкорювати, любити та відчувати пристрасть нових стосунків. Але інший учасник продовжує любити, і для нього вже не так важливо, кохання це чи прихильність, він не хотів би нічого міняти. Поранити і ображати його не хочеться, але й жити разом – теж, що можна зробити в цій ситуації?…

Або так: настирливий шанувальник оббиває пороги з ранку до вечора, але ви залишаєтеся до нього холодні. Слова не діють на нього, що робити? Як змусити відстати нав’язливого залицяльника і отримати шанс на спокійне життя? А може, суперниця з’явилася на горизонті вашого спокійного, повного кохання та ніжності, життя з коханим чоловіком? Вона добивається вашого чоловіка і страх, що в неї може врешті-решт вдатися спокусити його, заполонив ваше серце. Що робити?

Варіантів подібних сценаріїв може бути маса, але відповідь часто може мати лише одну форму: зробити магічний відворот.

Відворот – це зміна ставлення однієї людини до іншої; після проведення такого обряду той, на кого було спрямовано магічний вплив, різко перестає тяжіти до об’єкта свого кохання, так як від любовних почуттів у ньому нічого не залишається.

Які бувають відвороти

Відворот від чоловіка
Для початку необхідно визначитися, чиї почуття необхідно остудити в ситуації, що склалася: ваші, чоловіка або обох. Так як варіантів відворотних ритуалів існує досить багато, і дія їх може бути спрямована на різних учасників любовних відносин.

Відворот від дружини
Відворот від дружини варто використовувати лише в тому випадку, якщо з нею ніяк не вдається домовитися мирним шляхом про закінчення ваших стосунків.

Відворот від суперниці
Відворот від коханки, яка зробила любовний приворот на вашого чоловіка, має форму деякої протиотрути від тієї отрути, якою «пригостила» чоловіка інша жінка. І тому він належить до розряду білої магії.

НА СЬОГОДНІШНИЙ ДЕНЬ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ МОЄЇ МЕТОДИКИ РОБОТИ ВІДРАЗУ З ВСІМИ ВИДАМИ МАГІЇ!*

Не багато магів можуть похвалитися такими знаннями та стародавніми родовими ритуалами, які я використовую у своїй практиці. Усі обряди збереглися в записах рукописних книг, які дісталися мені у спадок від мого прадіда – найсильнішого карпатського мольфара. Ці записи, що збереглися в книгах, ховають у собі величезну силу, серед яких відновлення любовних відносин займає особливе місце.
*Результати моєї роботи в кожному випадку індивідуальні та можуть залежати від цілого ряду факторів, у тому числі – вашого бажання та рішучості.

Повідомлення про файли cookie WordPress від Real Cookie Banner