Зняття порчі, пристріту

Допомагаю у знятті порчі будь-якого ступеня складності. У знятті прокляття, пристріту. Термін давності не важливий*

Консультація — БЕЗКОШТОВНО

Порча — заподіяння шкоди людині шляхом скоєння магічних дій чи недоброго відношення. Негативна дія може бути дистанційною, через образ (фото, відео) або прямим (погляд, дотик, вода, їжа). Згубний вплив має властивість тривати роками, планомірно руйнуючи біополе людини.

Найнадійнішим способом зняття порчі є звернення до професіонала. Я, спадковий маг і провісник, використовую на практиці різні методи зняття пристріту, порчі та родового прокляття. Все залежить від сили згубного впливу та занедбаності ситуації. Вміло поєднуючи спадковий дар, силу думки та практичні знання, я відновлюю систему енергоінформаційного захисту.

Зняття порчі йде через стирання енергетичних блоків, що негативно впливають на біополе, його посилення та відновлення за наявності розривів. Після зняття наведеної порчі, біоенергетичні потоки починають циркулювати правильно, людина стає невразливою, використовуючи індивідуальний біоенергетичний захист, на нього перестають діяти негативні енергії.

Зателефонуйте мені прямо зараз і я почну допомагати вам вже сьогодні.

Які можуть бути ознаки порчі на людині?

Якщо ви помітили, що:

Різко погіршилося здоров’я, а лікарі не можуть визначити недугу?
У сім’ї постійні скандали?
Випиває чоловік, діти потрапили у погану компанію?
Відносини з людьми не клеяться? Вам не щастить?
Борги зростають, як снігова куля? Ви часто губите речі?
Усі ваші зусилля не дають результату?
Відчуєте постійну втому?
З вами часто трапляються нещастя?
Ви ніяк не одружитеся?
Романтичні стосунки ні до чого не ведуть?
У житті відбувається мало радісних подій?
Ви самотні?
Сняться кошмари?
Вранці немає сил підвестися з ліжка і почати новий день?

Тож, швидше за все, Ви стали жертвою чийогось злого наміру. Ланцюжок неприємних подій у вашому житті може бути не простою випадковістю, а результатом злого наміру недоброзичливців. Поєднання двох і більше негативних ознак (як і одноразовий різкий їх прояв) у вашому житті з 99% ймовірністю дозволяє поставити страшний діагноз – на вас наклали порчу.

Життєві негаразди та труднощі не завжди можна списати на збіг обставин. Проблеми різного характеру, починаючи від неприємностей на роботі і закінчуючи незрозумілими хворобами в сім’ї, можуть бути викликані порчею чи пристрітом.

Наслідки такого негативного впливу можуть бути плачевними, а традиційна медицина, швидше за все, не зможе навіть виявити причин нездужання. При виникненні найменших підозр про вплив ззовні, слід негайно потурбуватися про те, як зняти порчу і пристріт.

Дуже важливо зняти порчу і пристріт вчасно, адже з кожним днем сила негативного впливу зростає, а наслідки, відповідно, погіршуються. Чинник часу грає дуже значну роль, а тому за дієвою допомогою необхідно звернутися якнайшвидше. У таких ситуаціях не завжди вдалі спроби, власноруч позбавитися впливу простими народними способами, можуть лише посилити ситуацію, особливо якщо йдеться про вплив чорного мага.

Порча — цілеспрямоване заподіяння шкоди з використанням магії. Проста людина без захисту від порчі встояти не зможе. Порчу на смерть або хворобу можуть навести конкуренти по бізнесу, любовні суперники, жадібні родичі або просто заздрісні знайомі.

На жаль, самостійно зняти порчу дуже складно. Якщо над вами, на замовлення, працював професійний чорний маг, то «побутовими засобами» позбутися порчі не можна. Більш того, з кожним днем енергія все швидше і швидше залишатиме вас, а негативні явища будуть проявлятися все сильніше і сильніше. Фінал, на жаль, відомий.

Що буде, коли я зніму з Вас негативний вплив порчі?

Після зняття прокляття, різко припиниться смуга невдач та невезінь.

Ви зможете розпочати життя з чистого листа. Вантаж порчі, наведений на Вас прокляттям, перестане лягати на ваші плечі — Ви самі вибираєте свій шлях. Хвороби, що переслідують Вас, припиняться. Піде важкість і почуття приреченості, тепер тільки Ви є творцем Вашої долі. Успіх буде поруч.

Я знімаю порчу раз і назавжди — більше Вам ніколи не доведеться зіткнутися з подібним лихом. Я ніколи не використовую свої сили на шкоду будь-кому, вже багато років допомагаю людям з усіх куточків світу. Мої дії спрямовані лише на благо, і навіть найнеприємніші наслідки злого наміру можуть бути успішно усунуті. Протягом 30 років я допомагаю людям у найважчих життєвих та емоційних ситуаціях: проводжу зняття порчі, накладаю дуже сильний захист трьох ступенів на все життя!

Отримати мою негайну допомогу і зняти порчу, пристріт або прокляття можна дистанційно, швидко і без шкоди.
Ціна залежить від конкретної ситуації.
НА СЬОГОДНІШНИЙ ДЕНЬ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ МОЄЇ МЕТОДИКИ РОБОТИ ВІДРАЗУ З ВСІМИ ВИДАМИ МАГІЇ!*
*Результати моєї роботи в кожному випадку індивідуальні та можуть залежати від цілого ряду факторів, у тому числі – вашого бажання та рішучості.
Повідомлення про файли cookie WordPress від Real Cookie Banner