Про себе

Маг Василь з роду мольфарів Я допомагаю принести Любов, Щастя та Благополуччя у кожну оселю!
Я ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВИЩИХ СИЛ ПРИРОДИ, ЩОБ ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ
Мене звуть Василь. Я — потомственний ясновидець. Моя сім’я походить із стародавнього карпатського роду мольфарів. Мольфарами в Карпатах називають тих, хто за своїми незвичними, магічними можливостями значно перевершує і ворожок, і чаклунів. Російською слово «мольфар» найближче перекладається як «волшебник». Справжній Дар завжди передається у спадок. Тоді сила збільшується від покоління до покоління. Свій дар я успадкував від прадіда Василя по батьківській лінії, який був місцевим мольфаром. До нього по допомогу зверталися люди з усіх сусідніх сіл. Прадід був і цілителем і відуном. Роздивившись у мені магічні здібності в ранньому дитинстві, він почав брати мене в гори, ліси, на полонини. Вчив розпізнавати трави, передавав свої знання та вміння. Коли мені виповнилося дванадцять років, мій прадід зробив наді мною обряд посвячення. Обряд полягає в обкурюванні посвячуваного особливими травами – при цьому відкривається шаманське «бачення», людина входить у світ духів, щоб ті визнали її своїм. У цей момент майбутній мольфар знаходить особистого духовного провідника. Маги та знахарі, народжені на священній карпатській землі, мають справжню силу і здатність допомагати людям. Я ніколи не розлучаюсь із Вищими силами природи – вони дають мені енергію, спрямовують мій Дар у потрібне русло, допомагають у складних ситуаціях, оберігають моїх клієнтів. Люди знають, що моя Карпатська Магія по-справжньому дієва та безпечна, без шкоди та гріха; тому до мене звертаються ті, хто потребує допомоги з усіх міст України та з-за кордону. Кілька років тому я переїхав до Києва, де допомагаю людям як на особистих прийомах, так і дистанційно, на відстані. Зараз у мене за плечима досвід магічної роботи понад 30 років. За цей час сотні людей звернулися до мене за допомогою та отримали її.

Якщо у вашому житті склалася ситуація, коли допомоги чекати немає звідки і всі звичайні методи вирішення проблеми вичерпані, зверніться до мене. Будьте впевнені, я — той, хто здатний допомогти у будь-якій скрутній ситуації.

Знайте — все можна виправити. Вихід є завжди, у будь-якій ситуації, навіть якщо саму ситуацію змінити неможливо

НА СЬОГОДНІШНИЙ ДЕНЬ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ МОЄЇ МЕТОДИКИ РОБОТИ ВІДРАЗУ З ВСІМИ ВИДАМИ МАГІЇ!*
*Результати моєї роботи в кожному випадку індивідуальні та можуть залежати від цілого ряду факторів, у тому числі – вашого бажання та рішучості.
Повідомлення про файли cookie WordPress від Real Cookie Banner