Зняття вінця безшлюбності

Зняття вінця безшлюбності, печатки самотності.*

Консультація — БЕЗКОШТОВНО

Вінець безшлюбності – це дуже серйозний негатив, який можна порівняти з порчею. Його дії розраховані на те, щоб припинити Ваш рід, щоб було якнайменше шлюбів, менше народжувалося дітей, і щоб, зрештою, Ваш рід перервався.

Назва вінець безшлюбності походить від того, що цей негатив енергетично виглядає як перевернута корона на Вашій голові, зубцями вниз і від цих зубців виходять потужні енергетичні промені, які буквально утворюють решітку, що закриває Вас від серйозних стосунків із протилежною статтю. Від цього життя перестає бути повноцінним та щасливим.

А що таке щастя для людини? Ти щасливий по-справжньому, тоді, коли є кохання, коли поруч кохана людина, яка ділить з тобою радість і смуток, підтримує тебе у скрутну хвилину, яка любить тебе не за щось, а просто тому, що ти є. І це справжнє щастя, коли поряд така людина. А якщо такої людини немає? Якщо самотність переслідує тебе всюди – у порожній квартирі, у холодному ліжку, якщо неодноразово стосунки, не встигнувши початися… обриваються, а в серці поселяється туга та безвихідь, що робити?

У своїй практиці я зустрічав багато людей, які були привабливими, успішними, але самотніми. Їхнє особисте життя не складалося, стосунки з протилежною статтю закінчувалися дуже швидко. Вони розповідали, що навіть усі їхні друзі та знайомі дивувалися, як, мовляв, ти, така розумна, приваблива досі не можеш одружитися.

Ознаки вінця безшлюбності

Як визначити, що на вас лежить вінець безшлюбності? Найчастіше ознаки вінця безшлюбності можуть бути такими:

Ви маєте популярність у осіб протилежної статі, але одружені не були;
Ви легко можете заводити нові знайомства, але щойно справа доходить до серйозних стосунків, партнер зникає з Вашого життя, пропадає без пояснення причин;
Ви привабливі, розумні, привабливі, як кажуть, все у Вас на місці, але при цьому абсолютно обділені увагою протилежної статі;
У Вашому роді кілька поколінь не мають щастя в особистому житті.

Я допоможу Вам позбутися самотності

Зняти вінець безшлюбності дуже непросто, це вимагає великого досвіду та майстерності і це під силу небагатьом магам. Мені, у своїй практиці, неодноразово доводилося знімати вінець безшлюбності і, у кожному разі, мої клієнти після цього змогли створити міцні сім’ї. Працюючи зі мною, до ваших послуг будуть: Найпотужніші та перевірені ритуали карпатських магів-мольфарів, які діють невідворотно. Ви переконаєтесь, наскільки ефективна давня магія;
Робота буде виконана якісно та доведена до результату;
Постійний зв’язок та консультації у зручний для Вас час.

Якщо ви відчуваєте, що на вас наклали порчу на самоту, і ви хочете зняти вінець безшлюбності, то зв’яжіться зі мною.

Я гарантую Вам повну конфіденційність, захист та результат

НА СЬОГОДНІШНИЙ ДЕНЬ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ МОЄЇ МЕТОДИКИ РОБОТИ ВІДРАЗУ З ВСІМИ ВИДАМИ МАГІЇ!*
*Результати моєї роботи в кожному випадку індивідуальні та можуть залежати від цілого ряду факторів, у тому числі – вашого бажання та рішучості.
Повідомлення про файли cookie WordPress від Real Cookie Banner