Встановлення захисту

Потомственний Маг Василь допоможе встановити потужний магічний захист, який убереже Вас від заздрості, злості, прокляття та будь-якого негативу.*

Консультація — БЕЗКОШТОВНО

Що таке магічний захист?*

Всі знають про допомогу амулетів та талісманів, які оберігають від бід, гарантують здоров’я та матеріальне благополуччя. Я теж займаюся виготовленням амулетів та талісманів. Амулети служать для захисту, а талісмани приносять щастя, успіх, гроші та любов. Все залежить від того, для якої мети я роблю той чи інший предмет.

Також я встановлюю захист, після якого жоден пристріт або порча не зможуть завдати вам шкоди. Існує безліч ритуалів захисту, які мають різний напрямок. Може, ви хочете захистити свій бізнес, або для вас головне – благополуччя дітей. Ми обговоримо кожну конкретну ситуацію та подумаємо, який захист вам необхідний.

Я, потомствений ясновидець, створюю потужні амулети та талісмани. Мій магічний захист від порчі, пристріту та прокляття не зможе скасувати жоден маг на світі.

Навіщо потрібен магічний захист?

Часто магічний захист ставиться після того, як ми розібралися із ситуацією. Все ж таки за допомогою звертаються вже після того, як щось трапилося. Коли ми вирішимо проблему, запобігти появі нової, допоможе магічний захист. Але за бажання можна відразу провести цей обряд, це найбільш розумний підхід, тому що набагато легше запобігти проблемам, ніж їх вирішувати.

Життя надто коротке, щоб витрачати його на вирішення проблем. Тому треба зробити все, що від нас залежить, щоб убезпечити себе від усього поганого, тим більше, що для цього не потрібно докладати особливих зусиль: просто прийти до мене на прийом. Решту я беру на себе.

Найзатребуваніші магічні захисти

Абсолютний захист (дзеркальний)

Після встановлення він буде захищати Вас від пристріту, порчі, прокляття. Зменшиться ймовірність того, що ви постраждаєте від нещасного випадку або катастрофи, менше шансів захворіти на смертельне захворювання. Можу поставити захист не на вас, а на вашу дитину. Цей захист називається «дзеркальним» тому, що якщо людина захоче вам нашкодити, вона отримає зворотній удар у семиразовому розмірі.

Захист від втрати грошей, успіх у бізнесі за допомогою магії
Зараз у країні непроста ситуація, вижити, а тим більше отримувати стабільний прибуток у бізнесі не просто. Захистити вашу справу від негативу, від підступів конкурентів допоможе захист «купол».

Магічний захист сім’ї та любовних відносин
Часто причинами розпаду сім’ї — є треті особи. Застосування відворотів, приворотів, та й почуття заздрощів руйнують відносини. Щоб захистити вас від чужого негативного втручання, застосовується магічний захист «хрести». Якщо я роблю приворот або відворот, на нього теж ставлю захист, щоб інший маг не зміг його прибрати.

Невидимий магічний захист
Досвідчений маг зазвичай відразу бачить, чи поставлений на людину захист. Якщо його немає, він проводить обряд. Але є особливий магічний захист, якого не побачить жодна відьма. Якщо вона постарається зробити обряд, наприклад, приворот, то отримає удар у відповідь.

Легше заздалегідь захистити себе від проблем, ніж потім вирішувати їх. Сховайтеся від бід під магічним захистом. Вороги не зможуть до вас підібратися! Вирішення найскладніших життєвих ситуацій!

НА СЬОГОДНІШНИЙ ДЕНЬ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ МОЄЇ МЕТОДИКИ РОБОТИ ВІДРАЗУ З ВСІМИ ВИДАМИ МАГІЇ!*
*Результати моєї роботи в кожному випадку індивідуальні та можуть залежати від цілого ряду факторів, у тому числі – вашого бажання та рішучості.
Повідомлення про файли cookie WordPress від Real Cookie Banner